Способи оплати послуг компанії Proline

Ми пропонуємо широкий вибір способів оплати й постійно працюємо над новими сервісами.

Ви можете завантажити й роздрукувати бланк квитанції, або скористатися перерахованими нижче способами оплати через Особистий кабінет.


Оплата через банк

Оплата через "Приват24"

Ви можете оплатити послуги нашої компанії за допомогою сервісу "Приват24", використовуючи не тільки комп'ютер, але й мобільні пристрої (планшети, мобільні телефони, iPad).


Оплата через Портмоне

Оплата через Portmone

Сервіс Portmone наразі пропонує два способи поповнення Вашого балансу. Для зареєстрованих користувачів – це можливість підписатися на рахунки компанії. Для незареєстрованих користувачів – це можливість проведення миттєвих платежів з будь-якої банківської карти, що підтримується, без реєстрації. Для безпомилкових швидких платежів ми рекомендуємо Вам скористатися особистим кабінетом.


Оплата через Платіжні Термінали

Оплата через Платіжні Термінали

Це один із найзручніших способів оплати: розміщення термінала в офісі нашої компанії і в найбільш відвідуваних громадських місцях, мінімум часу для проведення операції, зарахування коштів на Ваш рахунок протягом 10 хвилин.

Наразі є можливість оплатити послуги нашої компанії через платіжні термінали
"Приватбанк", "IBOX" .

При оплаті через платіжні термінали Вам потрібно вказувати ідентифікатор клієнта, який Ви можете дізнатися в Особистому кабінеті.


Оплата через iPay.ua

Оплата через iPay.ua

iPay.ua – всеукраїнський сервіс прийому платежів в інтернеті, який дозволяє оплачувати послуги нашої компанії, не виходячи з дому. До оплати приймаються банківські картки VISA або MasterCard. Для поповнення вам знадобитися на сторінці оплати ввести ідентифікатор користувача та суму оплати.


Оплата через EasyPay

Оплата через EasyPay

EasySoft це зручна й доступна система, яка дає можливість клієнтам оплатити послуги, використовуючи банківську платіжну карту чи готівку, через мережі терміналів самообслуговування EasyPay і Pay & Go, широко представлених по всій території країни.

Зручна оплата рахунків онлайн на EasyPay https://easypay.ua

Звертаємо Вашу увагу на те, що здійснювати оплату послуг також можна через термінали EasyPay і Pay & Go, карту розташування яких можна подивитися тут http://easysoft.ua/TerminalsMap

Для того, щоб здійснити оплату через термінал або онлайн, Вам необхідно вказати ідентифікатор абонента – восьмизначний код, який Ви можете дізнатися в особистому кабінеті або у менеджерів абонвідділу.

Ми працюємо для Вас!


Оплата через банк

Оплата через Банки або Поштові відділення

  1. Ви можете завантажити та роздрукувати бланк квитанції, або скористатися перерахованими нижче способами оплати через Особистий кабінет.
  2. Оплата через Банки або поштові відділення

Для того, щоб здійснити оплату, Ви можете скористатися абонентською книжкою квитанцій, яку Ви можете отримати в абонентському відділі, або завантажити й роздрукувати бланк квитанції.

Банківські реквізити
Одержувач платежу: ТОВ "ПРОЛАЙН ТМ"
ЄДРПОУ: 33495154
IBAN : UA623206490000026005052645842
Банк одержувача: ФКВ ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" РОЗРАХУНКОВИЙ ЦЕНТР
Призначення: За послуги інтернет, договір No. nnnnn