Акції

Діючі акції від компанії Пролайн ТМ

Наша місія - зробити під'єднання до мережі інтернет комфортним і вигідним для Вас. З цією метою ми пропонуємо брати участь в різноманітних акціях для наших абонентів. Нижче Ви можете ознайомитись з діючими акційними пропозиціями для клієнтів послуги "Інтернет для дому".


10 на 10

"UTPPON" 10 на 10 : 1 Гбіт/с + ТБ

ПІДКЛЮЧАЙ гігабітний інтернет та телебачення всього за 10 грн. і сплачуй 10 грн. протягом 10 місяців.
ВСТИГНИ до 30.06.2024.
Умови акції.

Замовити


Легкий старт

Легкий старт 175 грн: 1 Гбіт/с + ТБ

Бажаєш високошвидкісний інтернет з телебаченням? А ще знижку та найкращі умови? Підключайся та насолоджуйся інтернетом на швидкості до 1 Гбіт/с і телебаченням від 140 каналів за ПІВЦІНИ! Вартість підключення - 1 грн за умови внесення передоплати в розмірі 500 грн або на стандартних умовах. Акція проводиться тільки для нових абонентів. Умови акції.

Замовити


Легкий старт

Легкий старт 125 грн: 100 Мбіт/с + TБ

Бажаєш якісний інтернет з телебаченням? А ще знижку та найкращі умови? Підключайся та насолоджуйся інтернетом на швидкості до 100 Мбіт/с і телебаченням від 140 каналів за ПІВЦІНИ! Вартість підключення - 1 грн за умови внесення передоплати в розмірі 500 грн або на стандартних умовах. Акція проводиться тільки для нових абонентів. Умови акції.

Замовити


Потрійна вигода!

Потрійна вигода!

Маєте багато гаджетів, а швидкості не вистачає? Хочете дивитись телебачення в цифровій якості, але старий телевізор не допомагає? Тоді підключайте 1 рік Гігабітного Інтернету з телебаченням від 140 каналів за 2999 грн - та отримайте в подарунок медіаприставку та гігабітний роутер! Wi-fi роутер TP-Link вже налаштований для роботи в мережі. Кількість акційних роутерів та медіаприставок обмежена. Акція проводиться для нових абонентів. Умови акції.

Замовити


Гігабітний мікс!

Гігабітний мікс!

Не гайте часу та мерщій під'єднуйтесь до Гігабітного мікса! Всього лише за 1799 грн отримайте: гігабітний wi-fi роутер TP-Link, 12 місяців інтернет до 1 Гбіт/с та телебачення більше 140 каналів, під'єднання до мережі. Wi-fi роутер TP-link вже налаштований для роботи в мережі. Акція проводиться для нових абонентів. Умови акції.

ЗамовитиTV мікс!

TV мікс!

Готуйтесь до затишних вечорів з улюбленими фільмами та філіжанкою запашної кави! Обирайте швидкість Інтернету (100 Мбіт/с або 1 Гбіт/с) та всього лише за 1350 грн отримайте: медіаприставку iNeXT TV5, 12 місяців Інтернет на вибраній швидкості, телебачення більше 140 каналів, під'єднання до мережі. Кількість медіаприставок обмежена, встигніть підключитись! Акція проводиться для нових абонентів. Умови акції.

Замовити 100 Мбіт/с


Замовити 1 Гбіт/с


Переїжджаємо разом!

Переїжджаємо разом!

Візьміть в нову квартиру свій інтернет і отримайте безкоштовне* під'єднання за умови внесення абонплати за 1 місяць згідно вибраного тарифного плану. У вартість входить під'єднання та налаштування вашого обладнання. Звертаємо увагу, що термін від дати розірвання поточного договору й укладання нового не повинен перевищувати 30 календарних днів. Акція «Переїжджаємо разом!» діє постійно.
* Під «безкоштовно» мається на увазі придбання за 1 грн.

Замовити


Перехід від іншого провайдера

Перехід від іншого провайдера

За умови переходу від іншого провайдера і внесення авансового платежу за 1 місяць згідно вибраного тарифного плану, послуга під'єднання до нашої мережі надається безкоштовно.
* Під "безкоштовно" мається на увазі придбання за 1 грн.

Детальніше про умови проведення Акції Ви можете дізнатися тут.

Акція діє постійно.

Замовити


Приведи друга - отримай 400 грн!

Приведи друга - отримай 400 грн!

Ми цінуємо віддану дружбу! Рекомендуйте друзям, знайомим і сусідам нашу компанію і отримуйте 400 грн на свій рахунок за кожного залученого друга. Кількість приведених друзів не обмежена!

Акція "Приведи друга" діє постійно.

Детальніше про умови проведення Акції Ви можете дізнатися тут.